Skip links

Kurumsal

Best-in-class design and development team.​

Kozmos Bilişim İle Fark Yaratın..

Kozmos Bilişim, 2013 yılından bu yana bilgi birikimi ve tecrübesini kullanarak sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kozmos Bilişim, sizlere kapsamlı ajans hizmetleri sunmak için web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, dijital reklam, sosyal medya danışmanlığı ve matbaacılık hizmetlerinde uzman bir ekibe sahiptir. Kozmos Bilişim olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını önemsediğimiz ve müşterilerimize en uygun çözümleri önermenin bilincinde olduğumuz için müşterilerimizi çeşitli yeniliklerden haberdar etmeye çalışan deneyimli ve profesyonel çalışanlarımıza sahibiz. Hizmetlerimizde ağırlıklı olarak web sitesi tasarımı olmak üzere çalışma prensibi %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye odaklı tasarımlar ve yazılımlar üretmekteyiz.

KOZMOS BİLİŞİM FİRMASI PERFORMANS TABELASI

%100

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

+25

BİTEN PROJE

+5

PROFESYONEL EKİP

+20

MUTLU MÜŞTERİ

Dijital Dünya'ya İlk Adım

Vizyonumuz

Kozmos Bilişim web tasarım ve grafik kalitesini, üst standartlarda kullanıcıya sunmayı hedefleyen, emsalsiz bir bilişim firması olmayı hedeflemektedir. Bu amaçla önüne çıkan her zorlukla mücadele etmeyi bilen ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile yılmadan çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Kozmos Bilişim her geçen gün kendini geliştirmekte, yeni teknolojileri takip etmekte ve işlerinde bu yeni teknolojileri uygulamaya geçirmektedir.

Misyonumuz

Markanıza olan ilgiyi artırabilecek, markanıza cazibe katabilecek, tutarlı sonuçlar elde etmenizi sağlayacak, yaratıcı fikirler, çözümler, öneriler ve uygulamalar üretebilecek bir firma olmak. Biz, sadece bize ihtiyacı olanlarla çalışırız. Sadece talep üzerine çalışır ve hizmeti sunarız. Herşeyin bir sırası olduğunu biliriz. Bütün çalışmaları baştan sona düşünür ve bir takvime yayarız. Markanıza katkıda bulunurken zamanı doğru kullanırız.

Explore
Sürükle